Showing 409–432 of 665 resultsSorted by latest
W&H Olympia
SKU:
40047
| Marka | Windmöller & Hölscher |
|---|---|
| Kolory | 4 |
| Szerokość Materiału | 1120 mm |
| Szerokość Druku | 1100 mm |
Roll-o-Matic 855/1300
SKU:
11119
| Marka | Roll-o-Matic |
|---|---|
| Typ | Worki na rolce |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 840 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 1300 mm |
FAS Euroline 1100
SKU:
11110
| Marka | FAS |
|---|---|
| Typ | Worki na rolce |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 1100 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 3000 mm |
S-DAI SDH-263S
SKU:
1450
| Marka | S-DAI Industrial |
|---|---|
| Typ | Worki ze zgrzewem bocznym |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 600 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 600 mm |
Mecanno Plastica 1000 G
SKU:
63013
| Marka | Meccanoplastica |
|---|---|
| Wirnik | Szerokość 1000 mm |
| Wydajność | 1000 kg/godz. |
