Showing 385–408 of 665 resultsSorted by latest
ELBA TRL 9409
SKU:
1736
| Marka | Elba |
|---|---|
| Typ | Worki z uchem typu flexo-loop |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 700 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 650 mm |
LS Plastic Machinery MBS
SKU:
13003
| Marka | LS Plastic Machinery |
|---|---|
| Typ | Torby typu koszulka – Reklamówki |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 1100 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 800 mm |
Krauss-Maffei 150-700 C2
SKU:
73024
| Marka | Krauss-Maffei |
|---|---|
| Screw Diameter | 50 mm |
| Clamping force (hidden) | |
| Urządzenie | Wtryskarka |
COMMACHINERY
SKU:
11116
| Marka | Commachinery |
|---|---|
| Typ | Worki na rolce |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 1600 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 3000 mm |
Elba SW97HP 09
SKU:
16005
| Marka | Elba |
|---|---|
| Typ | Worki wicket, Worki ze zgrzewem bocznym |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 900 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 400 mm |
XINBEI XB-SD1000 + APRO GmbH
SKU:
629015
| Marka | XINBEI + APRO |
|---|---|
| Urządzenie | Suszarka do wyciskania tworzyw sztucznych i młyn wstępny |
ENGEL ES 1350/300 HLST
SKU:
73017
