...

Witamy

w Euro Machinery

Zawsze szukamy najlepszej opcji dla Ciebie

Naszą misją

jest Ci pomóc

Ponad 25 lat temu firma Euro Machinery została założona z ideą biznesową: “Aby zostać północnoeuropejskim liderem w kupnie i sprzedaży używanych maszyn i innych urządzeń dla przemysłu przetwórstwa tworzyw elastycznych”.

Witamy w Euro Machinery

W Euro Machinery ApS uwielbiamy maszyny do recyklingu i przetwarzania tworzyw sztucznych jak i innych materiałów! Naszą najważniejszą misją jest znalezienie najlepszych dostępnych na rynku maszyn odpowiadających potrzebom naszych klientów. Pracujemy razem jako profesjonalny zespół, aby służyć naszym powracającym i nowym klientom. Pracując razem jako silny zespół, sprawiamy, że przenoszenie maszyn z jednej lokalizacji do drugiej jest łatwe, proste i bezpieczne. Twój sukces jest priorytetem naszego zespołu.

Jak możemy ci pomóc?

Nasze wspólne doświadczenie przekracza 25 lat, organizując międzynarodowy handel maszynami i urządzeniami. Z naszych strategicznych placówek docieramy do zróżnicowanej grupy klientów na całym świecie.

Poznaj Euro Machinery

Specjalizujemy się w pracy z ludźmi, jak i maszynami

Zespół sprzedaży

Maciej Sacha

Regionaly Kierownik Sprzedaży
Finn Hinze PNG

Finn Hinze

Regionaly Kierownik Sprzedaży

David Drago

Regionaly Kierownik Sprzedaży

Irina Valencia Silva

Menedżer ds. kluczowych klientów

Carolina García

Regionaly Kierownik Sprzedaży
Cristina

Cristina Izquierdo

Market Developer

Yaroslav Nechytaylo

Regionaly Kierownik Sprzedaży

Zespół ds. marketingu

Peter Kragelund

Koordynator ds. marketingu

Isabel Bernardes

Koordynator ds. marketingu
Maria Portrait 2023 Squared

Maria Copilau

Koordynator ds. marketingu

Steven Phillips

IT i Lider zespołu marketingu

Zespół techniczny

Przemysław Gęba

Technik

Krzysztof Tłok

Technik

Zespół zarządzający

Belinda Frederisken

Dyrektor Zarządzający

Henrik Jespersen

Kierownik Sprzedaży

Carlos de Sousa

Regionaly Kierownik Sprzedaży

Gitte de Sousa

Założyciel i Regionaly Kierownik Sprzedaży

Sprzedawaj swoje maszyny z nami |

Każda podróż sprzedażowa jest tak wyjątkowa, jak maszyny, którymi handlujemy. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy spersonalizowane doświadczenia, które zaspokajają Twoje konkretne potrzeby. Nasze zaangażowanie koncentruje się na zapewnieniu optymalnej ceny szybko i bezproblemowo. Twój sukces jest naszym priorytetem.

Starannie przygotowujemy otrzymane dane urządzenia, zapewniając że jest ona w pełni gotowa do promocji. Nasze zaangażowanie rozciąga się na sprawdzanie transportu, spedycji i logistyki przekształcając cały świat w rynek zbytu.

Słowo od założyciela

Prawie 30 lat temu firma Euro Machinery została założona z ideą biznesową: "Aby zostać północnoeuropejskim liderem w kupnie i sprzedaży używanych maszyn i innych urządzeń dla przemysłu przetwórstwa tworzyw elastycznych".

Dzięki naszemu zespołowi profesjonalnych, zaangażowanych i pozytywnych ludzi, a także dzięki naszym powracającym klientom, mam przyjemność z dumą potwierdzić, że osiągnęliśmy ten cel, i że jesteśmy w chwili obecnej jedną z największych firm na świecie w branży używanego sprzętu przemysłowego.

W ciągu wielu lat istnienia, Euro Machinery sprzedawało maszyny na skalę światową, na każdy kontynent. Nasi klienci to zarówno startupy, jak i największe korporacje w sektorze elastycznego przetwarzania.

Współpraca z klientami z tak różnych środowisk sprawia, że nasza codzienna praca jest interesująca i satysfakcjonująca oraz daje nam możliwość zrozumienia potrzeb i wymagań naszych klientów.

Zespół Euro Machinery i nasi partnerzy na całym świecie z niecierpliwością czekają, aby zaspokoić potrzeby Twojej firmy w zakresie maszyn i urządzeń.

Posługujemy się

11

Językami

Nasz zespół ma

25

lat doświadczenia

Mamy klientów w

75

krajach

Jakie są korzyści?

Oszczędność czasu i pieniędzy

korzystając z naszej usługi sprzedaży maszyn. Dbamy o promocję maszyny. Korzystamy z najnowszych narzędzi marketingowych i sprzedażowych, aby znaleźć kupca na Twoją maszynę.

Reklamuj swoje maszyny za darmo

W przypadku chęci sprzedaży swoich maszyn z nami otrzymasz bezpłatną reklamę na naszych platformach internetowych i za pośrednictwem naszych kampanii. Organizujemy i przygotowujemy wszystkie dane dotyczące maszyny, aby była gotowa do sprzedaży. Zamieścimy również zdjęcia i filmy przedstawiające Twoją maszynę, aby wzbudzić jak największe zainteresowanie.

Dlaczego warto sprzedawać z nami?

Zapewniamy bezpieczny i wygodny sposób sprzedaży maszyn za pośrednictwem naszych kanałów. Mamy łącznie 25 lat doświadczenia w sprzedaży maszyn na całym świecie. Prosimy o zapoznanie się z opisem procesu sprzedaży po przewinięciu w dół.

our_main_activity

Nasza główna działalność

Zajmujemy się handlem wytłaczarkami do folii rozdmuchiwanych i wylewanych, maszynami do recyklingu, granulatorami, rozdrabniaczami, maszynami do produkcji worków, maszynami do fleksodruku, nawijarkami i krajarkami, maszynami do laminowania i innym sprzętem związanym z branżą przetwórstwa elastycznego.

Stale aktualizujemy naszą bazę używanych maszyn do przetwarzania i recyklingu tworzyw sztucznych o najnowsze i najlepsze maszyny pojawiające się na rynku.

Euro Machinery prowadzi sprzedaż między fabrykami, co oznacza, że większość używanych maszyn wymienionych na naszej stronie internetowej może być sprawdzona podczas produkcji. W ten sposób nasi klienci mogą na własne oczy zobaczyć, skąd pochodzą maszyny, w jakim są stanie i ocenić stan ich konserwacji