Jak działa inspekcja online?

Sprawdź maszynę, którą jesteś zainteresowany – w zaciszu własnego biura. Jest to szybki, opłacalny i przyjazny dla środowiska sposób na obejrzenie maszyny i bezpośrednie zadawanie pytań.

search machines

1. Znajdź maszynę

Znajdź idealną maszynę do swoich potrzeb produkcyjnych, korzystając z naszej wyszukiwarki internetowej, kampanii e-mailowych, zespołu sprzedaży lub mediów społecznościowych.

Zapytaj o wybraną maszynę, a my udzielimy szczegółowych informacji. Jeśli będzie to zgodne z Twoim budżetem i oczekiwaniami, umówimy się na spotkanie telefoniczne lub online.

Podobnie jak w przypadku naszych regularnych inspekcji, prześlemy do podpisania standardową Umowę o nie negocjowaniu z klientem (tzw. NNA).

inspection illustration

2. Spotkanie online

Skoordynujemy czas i datę inspekcji online ze wszystkimi zaangażowanymi stronami, w tym z nami, sprzedawcą i Tobą.

Podczas inspekcji online przedstawiciel Euro Machinery lub technik zakładu sfilmuje maszynę. Możesz przeglądać jego różne części i zadawać pytania bezpośrednio sprzedawcy.

final-negotiation

3. Negocjacje końcowe

Po inspekcji spotkamy się online, aby sfinalizować negocjacje i potwierdzić logistykę relokacji maszyny. Jeśli spełni on Twoje wymagania, wyślemy umowę/potwierdzenie zamówienia.

Nasz zespół jest tutaj, aby Ci pomóc

Jesteśmy wiodącym dealerem maszyn w Europie, specjalizującym się w kupnie i sprzedaży używanego sprzętu. Nasz doświadczony zespół ds. sprzedaży dokłada wszelkich starań, aby zrozumieć potrzeby klientów i pomóc im w wyborze odpowiednich maszyn. Wypełnij nasz formularz kontaktowy, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

EM team member

Skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek pytań

  Jestem zainteresowany/a:

  Przesyłając ten formularz, użytkownik wyraża zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i przechowywanie przez Euro Machinery jego danych zgodnie z naszą Polityką prywatności.

  Najczęściej zadawane pytania

  Najczęściej zadawane pytania

  Chętnie podamy cenę maszyny, którą jesteś zainteresowany, za pośrednictwem poczty elektronicznej. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub napisz do nas na adres info@euro-machinery.com. Podaj numer referencyjny urządzenia, a jeden z członków naszego zespołu wkrótce się z Tobą skontaktuje.

  Większość naszych maszyn znajduje się w Europie, ale w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat konkretnych maszyn prosimy o kontakt.

  Wyślij nam zapytanie na stronie produktu maszyny za pośrednictwem formularza kontaktowego, a jeden z naszych menedżerów sprzedaży wkrótce się z Tobą skontaktuje.

  Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego urządzenia, wyślij nam wiadomość e-mail lub zadzwoń – chętnie pomożemy. Przeczytaj więcej o tym, jak kupować używane maszyny tutaj.

  Zawsze chętnie pomagamy w sprzedaży maszyn i urządzeń. Aby rozpocząć ten proces, należy skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza na tej stronie lub skontaktować się z nami bezpośrednio telefonicznie lub mailowo. Więcej informacji na temat sprzedaży używanych maszyn tutaj.

  Transport jest rozpatrywany indywidualnie dla każdego przypadku i zależy od rozmiaru jak również odległości, jaką maszyna powinna pokonać. Współpracujemy z kupującym i sprzedającym, aby ułatwić transport podczas zakupu maszyny. Mamy wielu partnerów w zakresie transportu i możemy pomóc w znalezieniu dostawcy spełniającego Twoje potrzeby.

  Reklamujemy i promujemy Twoją maszynę za darmo. Dbamy o przygotowanie zdjęć, filmów i specyfikacji maszyny. Wymieniamy maszynę na naszej stronie internetowej, w mediach społecznościowych i w cotygodniowych kampaniach e-mailowych.

  online inspection euro machinery

  Zaufało nam ponad 10 000 klientów na całym świecie

  Zaufało nam ponad 10 000 klientów na całym świecie

  Chcesz kupić lub sprzedać używane maszyny?

  Sprzedając u nas swoją maszynę, otrzymujesz bezpłatną reklamę na naszych platformach internetowych i za pośrednictwem naszych kampanii. Organizujemy i przygotowujemy wszystkie dane dotyczące maszyny, aby była gotowa do sprzedaży. Zamieścimy również zdjęcia i filmy przedstawiające Twoją maszynę, aby wzbudzić jak największe zainteresowanie. Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz do kupna i sprzedaży używanych maszyn, w tym organizację transportu na całym świecie i szybką dostawę.