Poznaj możliwości zatrudnienia w Euro Machinery

Jesteśmy europejskim liderem w handlu używanymi maszynami i urządzeniami. Nasz profesjonalny zespół zapewnia wyjątkowe wsparcie naszym klientom, zapewniając płynny proces kupna i sprzedaży od początku do końca.

Dołącz do nas i doświadcz miejsca pracy opartego na współpracy, w którym cenimy pracę zespołową i równość.

Euro Machinery team

Światowy dealer maszyn używanych

Firma Euro Machinery ApS została założona w Danii prawie trzy dekady temu. Od tego czasu rozszerzyliśmy nasz zasięg, z dumą obsługując ponad 10 000 klientów w ponad 90 krajach. Jesteśmy specjalistami w zakresie używanych maszyn z tworzyw sztucznych dla sektorów recyklingu i elastycznego przetwarzania.

Dołącz do naszego zespołu i odegraj istotną rolę we wspieraniu klientów na całym świecie.

Nasze podstawowe wartości

Nasz sukces opiera się na zestawie podstawowych wartości, które kształtują naszą kulturę i kierują naszymi wyborami. Wierzymy w tworzenie środowiska pracy, które sprzyja nie tylko rozwojowi zawodowemu, ale także osobistemu spełnieniu.

Promujemy miejsce pracy, w którym możliwości są dostępne dla wszystkich, niezależnie od pochodzenia, płci czy tożsamości. Praca zespołowa jest sercem naszej organizacji. Wierzymy w siłę współpracy, która pozwala osiągać niezwykłe wyniki.

Doceniamy różnorodność myśli i aktywnie poszukujemy nowych perspektyw. Uznajemy siłę płynącą z różnic.

Stosujemy płaską strukturę organizacyjną, która zachęca do przejrzystości, otwartej komunikacji i dostępności.

values euromachinery
benefits and perks euro machinery

Korzyści płynące ze współpracy z nami

W Euro Machinery priorytetowo traktujemy dobre samopoczucie i zadowolenie członków naszego zespołu. Oferujemy szereg korzyści mających na celu poprawę doświadczenia zawodowego i wspieranie ogólnego stylu życia.

Działania społeczne wspierające pracę zespołową

Elastyczne godziny pracy dopasowane do harmonogramu

Anglojęzyczna firma z biurami na całym świecie

Bezpłatna herbata, kawa i świeże owoce zapewniają orzeźwienie.

Możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń

Hojne dodatki do urlopu i płatnego czasu wolnego

Dołącz do naszej globalnej sieci jako agent lub niezależny przedstawiciel

W Euro Machinery jesteśmy pasjonatami współpracy i poszerzania naszego zasięgu na całym świecie. Jeśli jesteś agentem, partnerem biznesowym lub niezależnym profesjonalistą, który chce nas reprezentować, zapraszamy do dołączenia do naszego dynamicznego zespołu. Oferujemy szerokie wsparcie dzięki naszej obecności online oraz dedykowanemu zespołowi ds. marketingu i sprzedaży.

Skontaktuj się z Henrikiem, naszym szefem sprzedaży, aby omówić możliwości współpracy z nami.

Henrik euro machinery

Henrik Jespersen

Kierownik Sprzedaży 

Z radością przyjmujemy
niezamówione aplikacje

Zawsze przyjmujemy niezamówione podania o pracę od proaktywnych, wykwalifikowanych osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu. Jeśli aktualnie nie mamy wakatu, zapiszemy Twoją aplikację w naszej bazie danych zgodnie z przepisami RODO. Jeśli uważasz, że Twoja wiedza jest zgodna z naszą wizją, podziel się z nami swoimi kwalifikacjami i aspiracjami. Cieszymy się, że możemy wspólnie zbadać potencjalne możliwości.

Otwarte stanowiska - dołącz do nas w Euro Machinery

Euro Machinery poszukuje entuzjastycznego i doświadczonego Area Sales Managera z udokumentowanym doświadczeniem, który dołączy do naszego globalnego zespołu. Kupujemy i sprzedajemy używane maszyny do przetwarzania i recyklingu tworzyw sztucznych na skalę globalną. Będziesz odgrywać ważną rolę w naszej globalnej strategii ekspansji i będziesz odpowiedzialny za napędzanie sprzedaży maszyn na rynkach Ameryki Południowej.

Klikając “Aplikuj”, użytkownik rozumie i zgadza się, że Euro Machinery i jej podmioty stowarzyszone będą gromadzić i przetwarzać jego dane zgodnie z naszą polityką prywatności .

Agent sprzedaży

Pełny etat - praca zdalna

Poszukujemy agentów sprzedaży technicznej do krajów europejskich i Ameryki Południowej. Czy jesteś pasjonatem sprzedaży technicznej i masz motywację do sprzedaży używanych maszyn dla przemysłu tworzyw sztucznych w swoim kraju? W Euro Machinery poszukujemy doświadczonych i samodzielnych przedstawicieli handlowych, aby rozszerzyć naszą globalną obecność.

Klikając “Aplikuj”, użytkownik rozumie i zgadza się, że Euro Machinery i jej podmioty stowarzyszone będą gromadzić i przetwarzać jego dane zgodnie z naszą polityką prywatności .

Regionaly Kierownik Sprzedaży

Pełny etat - Valladolid, Kastylia i León, Hiszpania

Udostępnij tę pracę

Czy napędza Cię pasja do sprzedaży międzynarodowej?

Możesz zostać naszym nowym kierownikiem sprzedaży regionalnej w Valladolid w Hiszpanii.

Euro Machinery poszukuje entuzjastycznego i doświadczonego Area Sales Managera z udokumentowanym doświadczeniem, który dołączy do naszego globalnego zespołu. Kupujemy i sprzedajemy używane maszyny do przetwarzania i recyklingu tworzyw sztucznych na skalę globalną. Nasza firma jest silną organizacją sprzedażową, w której koncentrujemy się na wyszukiwaniu najlepszych maszyn używanych dla naszych klientów. Doskonale radzisz sobie z projektami sprzedażowymi i masz proaktywne podejście do rozwoju rynku? W takim razie bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie.

Opis stanowiska:

Będziesz odgrywać ważną rolę w naszej globalnej strategii ekspansji i będziesz odpowiedzialny za napędzanie sprzedaży maszyn na rynkach Ameryki Południowej. Wraz z naszym szefem sprzedaży będziesz planować podejście do rynku, a także będziesz realizować plany i mieć bezpośredni kontakt z klientami. W związku z tym poszukujemy proaktywnego profesjonalisty, który może aktywnie angażować się w dialog z naszymi klientami w celu tworzenia i utrzymywania silnych powiązań biznesowych. Nasz nowy Area Sales Manager będzie pracował w naszym biurze w Valladolid w Hiszpanii. Pracujemy jednak na platformie globalnej i dlatego dni podróży do ok. Należy spodziewać się 40 dni w roku.

Kluczowe obowiązki:

– Opracowanie i realizacja własnego strategicznego planu sprzedaży we współpracy z naszym dyrektorem sprzedaży.
– Opracowywanie i realizacja planów pozyskiwania klientów.
– Identyfikowanie i śledzenie potencjalnych klientów oraz proaktywne przekształcanie ich w możliwości.
– Bezpośredni kontakt z klientami.
– Współpraca z członkami zespołu wielofunkcyjnego przy projektach sprzedażowych.
– Dostarczanie spostrzeżeń rynkowych i informacji zwrotnych, aby przyczynić się do rozwoju biznesu i inicjatyw marketingowych.
– Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych i targach.

Kwalifikacje:

– Wykształcenie co najmniej licencjackie
– Udokumentowane osiągnięcia w zakresie sprzedaży.
– Dobre zrozumienie maszyn lub równoważnych rozwiązań technicznych.
– Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
– Jesteś przyzwyczajony do pracy z systemami CRM i widzisz korzyści płynące z używania ich jako jednego z najważniejszych narzędzi.
– Zdolność do samodzielnej pracy i pracy w globalnym zespole.
– Hiszpański jako język ojczysty.
– Angielski na profesjonalnym poziomie.

Profil, którego szukamy, ma następujące cechy osobiste:

– Lubisz ludzi i jesteś pozytywnie zainteresowany i ciekawy.
– Jesteś znany w swoim otoczeniu jako osoba pozytywna i masz dużo energii.
– Jesteś otwarty i tolerancyjny wobec innych kultur i sposobów życia.
– Mieszkasz w odległości maksymalnie 55 km od naszego biura w Valladolid w Hiszpanii.

Możemy zaoferować:

– Konkurencyjne wynagrodzenie i premie uzależnione od wyników
– Możliwości rozwoju zawodowego i wzrostu
– Środowisko pracy sprzyjające współpracy i włączeniu społecznemu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego stanowiska, skontaktuj się z szefem sprzedaży Henrikiem Bonde Jespersenem pod numerem +45 54588101 lub napisz na adres henrik@euro-machinery.com. Zgłoszenia wraz z listem motywacyjnym i CV należy również przesyłać na adres henrik@euro-machinery.com.

Klikając “Aplikuj”, użytkownik rozumie i zgadza się, że Euro Machinery i jej podmioty stowarzyszone będą gromadzić i przetwarzać jego dane zgodnie z naszą polityką prywatności .