yellow phone icon
Zadzwoń bezpośrednio na
+45 6313 0707
speech bubbles yellow
Porozmawiaj z naszym zespołem sprzedaży Info@euro-machinery.com
Pozwól nam Cię skontaktować
Skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek pytań
You need to create a form using Contact form 7 plugin to be able to display it using this element.

Nasze Biuro Główne

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Szybkie odpowiedzi

Gdzie mogę sprawdzić ceny urządzeń?

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi maszynami i urządzeniami, które mamy na sprzedaż.

Aby zapewnić najbardziej dokładną i aktualną cenę, z przyjemnością podamy cenę maszyny za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami w sprawie maszyny, którą jesteś zainteresowany. Prosimy o podanie numeru referencyjnego. Możesz też wypełnić formularz na stronie produktu, a my skontaktujemy się z Tobą.

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego w sprawie poszukiwanego sprzętu. Nasz kompetentny dział sprzedaży pomoże Ci znaleźć maszyny, których potrzebujesz.

Jak kupić maszynę?

Dziękujemy za zainteresowanie jedną z naszych maszyn, które mamy na sprzedaż.

Aby rozpocząć proces zakupu, prosimy o wysłanie zapytania za pośrednictwem formularza na stronie produktu. Jeden z naszych menedżerów sprzedaży wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniej maszyny, wyślij nam e-mail lub zadzwoń, chętnie pomożemy.

Jak sprzedać maszynę?

Zawsze chętnie pomagamy w sprzedaży maszyn i urządzeń. Aby rozpocząć ten proces, należy skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza na tej stronie, drogą telefoniczną lub mailową.

Czy sprzedaż maszyny jest odpłatna?

Reklamujemy i promujemy Twoją maszynę za darmo. Dbamy o przygotowanie zdjęć i filmów oraz specyfikacji maszyny. Wymieniamy maszynę na naszej stronie internetowej, w mediach społecznościowych i w cotygodniowych kampaniach e-mailowych.

A co z transportem maszyny?

Transport jest rozpatrywany indywidualnie dla każdego przypadku i zależy od rozmiaru jak również odległości, jaką maszyna powinna pokonać. Współpracujemy z kupującym i sprzedającym, aby ułatwić transport podczas zakupu maszyny. Mamy wielu partnerów w zakresie transportu i możemy pomóc w znalezieniu dostawcy spełniającego Twoje potrzeby.

Niezawodny i ekologiczny partner |

Dołącz do nas w walce o zrównoważony rozwój! Nasze zaangażowanie w doskonałość środowiskową jest widoczne, ponieważ specjalizujemy się w handlu używanymi maszynami do recyklingui przetwarzania tworzyw sztucznych.


Poprzez ułatwianie integracji najnowocześniejszych plastikowych rozwiązań, napędzamy postęp zarówno w elastycznym przetwarzaniu,zarządzaniu odpadami korporacyjnymi i recyklingu pokonsumenckich odpadów z tworzyw sztucznych. 


Zapoznaj się z naszą ofertą maszyn i współpracuj z nami, aby kształtować bardziej świadomą ekologicznie przyszłość przemysłu tworzyw sztucznych. 

Zacznij już dziś