Showing 25–48 of 665 resultsSorted by latest
COEMTER TER BLOCK 856 N
SKU:
13009
| Marka | Coemter |
|---|---|
| Typ | Torby typu koszulka – Reklamówki, Torby typu koszulka – Reklamówki, Worki ze zgrzewem dolnym |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 370 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 700 mm |
FILIPPINI & PAGANINI Superflexol 6 SWR/AWR-MATIC
SKU:
4685
| Marka | Filippini Paganini |
|---|---|
| Kolory | 6 |
| Szerokość Druku | 800 mm |
FAS BWU 1100
SKU:
11111
| Marka | FAS |
|---|---|
| Typ | Worki na rolce |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 1060 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 3000 mm |
AMUTEC TSA-SHO 1040
SKU:
11151
| Marka | Amutec |
|---|---|
| Typ | Worki na rolce |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 1800 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 2000 mm |
