Showing 361–384 of 665 resultsSorted by latest
EUROMAC TB 5.06
SKU:
56085
| Marka | EUROMAC |
|---|---|
| System cięcia | Golarki oscylacyjne |
| Szerokość materiału | max 1600 mm |
| Urządzenie | Bobiniarka |
ELBA SAV-20
SKU:
1860
| Marka | Elba |
|---|---|
| Typ | Worki pouch |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 1200 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 800 mm |
Wielokrawędziowy rotor tnący HOLZMAG MK 7/24
SKU:
66110
| Marka | HOLZMAG |
|---|---|
| Wirnik | Długość 1.640 mm x śr. 540 mm |
| Wydajność | 1200 kg/h |
BICMA – CIEMME – OPTIMA Maszyna do podpasek higienicznych i wkładek higienicznych
SKU:
78009
| Marka | BICMA – CIEMME – OPTIMA |
|---|---|
| Urządzenie | Maszyna do podpasek higienicznych i wkładek higienicznych |
CEI BY ZIPOR ROBOTJET
SKU:
20009
| Marka | CEI by Zipor |
|---|---|
| Urządzenie | Zrobotyzowana cela do cięcia strumieniem wody |
Drukarka fleksograficzna UTECO Cristal CI
SKU:
40058
