Showing 289–312 of 664 resultsSorted by latest
LEMO DKT Intermat CT 850
SKU:
1538
| Marka | Lemo |
|---|---|
| Typ | Worki wicket, Worki ze wzmocnionym uchwytem, Worki ze zgrzewem bocznym |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 800 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 600 mm |
SCHIAVI ECOFLEX
SKU:
7192
| Marka | Schiavi |
|---|---|
| Szerokość Materiału | 1300 mm |
| Material width Range [Hidden] | 1000 mm – 1500 mm |
MEGA STEEL AMERICA
SKU:
33025
| Marka | Mega Steel America |
|---|---|
| Die | 300 mm |
| Warstwy | 3 |
| Wydajność | 400 kg/h |
| Odciągi | 1800 mm |
Nordmeccanica Super Combi 2000 L1100
SKU:
7189
| Marka | NORDMECCANICA |
|---|---|
| Szerokość Materiału | 1100 mm |
| Urządzenie | Combi |
GOLDMANN ASR DX 1500 A
SKU:
56091
| Marka | Goldmann |
|---|---|
| Urządzenie | Bobiniarka |
| Szerokość materiału | 25 mm – 1500 mm |
