Showing 217–240 of 665 resultsSorted by latest
STARLINGER STAREX 1500
SKU:
77011
| Marka | Starlinger |
|---|---|
| Urządzenie | Linia do wytłaczania taśm |
| Die | 1800 mm |
| Szerokość materiału | 1650 mm |
VISCOTEC DYNAVAC deCON50
SKU:
629063
| Marka | Viscotec |
|---|---|
| Urządzenie | Suszarka dekontaminacyjna |
| Wydajność | 1000 kg/godz. |
Lemo Intermat ST-N400LT
SKU:
16002
| Marka | Lemo |
|---|---|
| Typ | Worki wicket |
| Maks. Długość Wstęgi | 400 mm |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 600 mm |
Hemingstone 1000 MSR+IL
SKU:
11140
| Marka | Hemingstone |
|---|---|
| Maks. Długość Wstęgi | 900 mm |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 1000 mm |
WEIMA WLK 14P
SKU:
66128
| Marka | Weima |
|---|---|
| Typ | Jednowałowa |
| Wydajność | 600 kg/h |
| Wirnik | Długość 1400 mm × średnica 368 mm |
Rotoflex VLI-330
SKU:
56105
| Marka | Rotoflex |
|---|---|
| Urządzenie | Bobiniarka |
| System cięcia | Noże tarczowe |
| Szerokość materiału | 340 mm |
WINDMOLLER & HOLSCHER OLYMPIA
SKU:
40084
| Marka | Windmöller & Hölscher |
|---|---|
| Kolory | 4 |
| Szerokość Druku | 1000 mm |
| Urządzenie | Geared |
NO.EL PRE 500
SKU:
5736
| Marka | Noel |
|---|---|
| Urządzenie | Przewijarka |
| Typ | Folia stretch |
| Szerokość materiału | 400 – 530 mm |
