Showing 169–192 of 665 resultsSorted by latest
LEMO Intermat 850
SKU:
16009
| Marka | Lemo |
|---|---|
| Typ | Worki wicket |
| Maks. Długość Wstęgi | 850 mm |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 450 mm |
HUDSON SHARP 2750 wicketer
SKU:
16008
| Marka | Hudson Sharp |
|---|---|
| Typ | Worki wicket |
| Maks. Długość Wstęgi | 390 mm |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 730 mm |
LEMO Intermat S 850 TU-SGS/CT
SKU:
1740
| Marka | Roll-o-Matic |
|---|---|
| Typ | Worki z uchem typu flexo-loop |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 600 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 750 mm |
HOSOKAWA Alpine 180 / 50 / AL
SKU:
33044
| Marka | Hosokawa Alpine |
|---|---|
| Warstwy | 3 |
| Wydajność | 280 kg/h |
| Odciągi | 2500 mm |
ARVOR 1294KSM
SKU:
12095
| Marka | Arvor |
|---|---|
| Typ | Worki ze zgrzewem dolnym, Worki ze zgrzewem dolnym |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 1200 mm |
MING JILEE MGA 17HG 800
SKU:
84355
| Marka | Ming Jilee |
|---|---|
| Urządzenie | Maszyna do produkcji rękawic |
| Szerokość cięcia | 350 mm x 2 |
HERBOLD SML 60-145 SB
SKU:
63041
| Marka | Herbold |
|---|---|
| Wirnik | Długość: 1450 mm Średnica: 600 mm |
| Wydajność | 4000 kg/h |
Gur-Is PSR-1100
SKU:
11143
| Marka | Gur-is Makina |
|---|---|
| Typ | Różne rodzaje worków na rolce, Worki z uszczelnieniem dolnym na rolce |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 1100 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 2500 mm |
