Showing 193–216 of 665 resultsSorted by latest
Jenn Chong; JC-ST120PP
SKU:
3722
| Marka | Jenn Chong |
|---|---|
| Urządzenie | Linia do produkcji taśm spinających |
| Wydajność | 280 kg/h |
ZERMA + POLYSTAR + PAGANI
SKU:
6821
| Marka | Filippini Paganini, Polystar, Zerma |
|---|---|
| Urządzenie | Kompletny zakład recyklingu |
| Wydajność | 3.400 kg/h |
5-warstwowa wytłaczarka Windmöller & Hölscher
SKU:
33040
| Marka | Windmöller & Hölscher |
|---|---|
| Warstwy | 5 |
| Wydajność | 250 kg/h |
AMUTEC TSA-ROLLER 1380
SKU:
11142
| Marka | Amutec |
|---|---|
| Typ | Worki na rolce, Worki z uszczelnieniem dolnym na rolce, Worki ze zgrzewem bocznym na rolce |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 1300 mm |
DIPIEMME PRB 2500
SKU:
3721
| Marka | Dipiemme |
|---|---|
| Urządzenie | Wytłaczanie pęcherzyków powietrza |
| Screw Diameter | 120 mm, 90 mm |
| Warstwy | 3 |
| Wydajność | 1000 kg/godz. |
Wytłaczarka dwuślimakowa Werner & Pfleiderer
SKU:
3520
| Marka | Werner & Pfleiderer |
|---|---|
| Odgazowanie | Tak |
| Wydajność | 200 kg/h |
