Showing 601–624 of 665 resultsSorted by latest
Flexotecnica 10 NG
SKU:
4260
| Marka | Flexotecnica |
|---|---|
| Kolory | 10 |
| Szerokość Druku | 1200 mm |
| Urządzenie | Bez przekładni |
LEMO – Wicket Bag Machine
SKU:
1517
| Marka | Lemo |
|---|---|
| Typ | Worki ze wzmocnionym uchwytem |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 850 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 640 mm |
Hemingstone – Maszyna do worków z bocznym zgrzewem
SKU:
1428
| Marka | Hemingstone |
|---|---|
| Typ | Worki ze zgrzewem bocznym |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 762 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 960 mm |
HEMINGSTONE – Maszynka do toreb z uchwytem w kształcie łaty
SKU:
1516
| Marka | Hemingstone |
|---|---|
| Typ | Worki ze wzmocnionym uchwytem |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 750 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 650 mm |
