Showing 577–600 of 665 resultsSorted by latest
LEMO ROLLOMAT S 1100.1 ZB-DB/VT
SKU:
1153
| Marka | Lemo |
|---|---|
| Typ | Worki ze zgrzewem dolnym |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 1100 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 1100 mm |
Previero – Granulator z jednym wałem
SKU:
6377
| Marka | Previero |
|---|---|
| Wirnik | dł. 1500 x Ø 300 mm |
| Wydajność | 1500 kg/h |
COEMTER TER BETA 1052 N
SKU:
1151
| Marka | Coemter |
|---|---|
| Typ | Worki ze zgrzewem dolnym |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 1000 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 650 mm |
ALPINE – Back to Back Winder
SKU:
5025
| Marka | ALPINE |
|---|---|
| Urządzenie | Podwójna nawijarka back to back |
| Szerokość materiału | 1600 mm |
De Bernardi – Maszyna do produkcji worków Flexo-Loop
SKU:
1726
| Marka | De Bernardi |
|---|---|
| Typ | Worki z uchem typu flexo-loop |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 700 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 650 mm |
