Showing 505–528 of 665 resultsSorted by latest
De Bernardi BD SH 80
SKU:
1733
| Marka | De Bernardi |
|---|---|
| Typ | Worki z uchem typu flexo-loop |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 1100 mm |
Yili Machinery C. Ltd.
SKU:
60392
| Marka | Yili Machinery |
|---|---|
| Screw Diameter | 85 mm |
| Wydajność | 260 kg/h |
| Odgazowanie | Tak |
Zmieniacz sit BDO 300
SKU:
62002
| Marka | BDO |
|---|---|
| Filtr typu melt | Hydrauliczny Zmieniacz Sit |
| Wydajność | 1200 kg/h |
W&H Polyrex
SKU:
1732
| Marka | Windmöller & Hölscher |
|---|---|
| Typ | Worki z uchem typu flexo-loop |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 630 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 750 mm |
Prealpina T105 L/D 40 DEG.LAT
SKU:
60388
| Marka | Prealpina |
|---|---|
| Screw Diameter | 105 mm |
| Wydajność | 400 kg/h |
| Odgazowanie | Tak |
Gamma Meccanica; Back Flush Screen Changer KSF750R
SKU:
62217
| Marka | KSF750R |
|---|---|
| Filtr typu melt | Filtr Wsteczny |
| Wydajność | 1200 kg/h |
Gamma Meccanica 105 AF
SKU:
60376
| Marka | Gamma Meccanica |
|---|---|
| Screw Diameter | 105 mm |
| Wydajność | 400 kg/h |
| Odgazowanie | Tak |
