Showing 409–432 of 724 resultsSorted by latest
ELBA SAV-20
SKU:
1860
| Marka | Elba |
|---|---|
| Typ | Worki pouch |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 1200 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 800 mm |
Wielokrawędziowy rotor tnący HOLZMAG MK 7/24
SKU:
66110
| Marka | HOLZMAG |
|---|---|
| Wirnik | Długość 1.640 mm x śr. 540 mm |
| Wydajność | 1200 kg/h |
BICMA – CIEMME – OPTIMA Maszyna do podpasek higienicznych i wkładek higienicznych
SKU:
78009
| Marka | BICMA – CIEMME – OPTIMA |
|---|---|
| Urządzenie | Maszyna do podpasek higienicznych i wkładek higienicznych |
CEI BY ZIPOR ROBOTJET
SKU:
20009
| Marka | CEI by Zipor |
|---|---|
| Urządzenie | Zrobotyzowana cela do cięcia strumieniem wody |
Drukarka fleksograficzna UTECO Cristal CI
SKU:
40058
MAMATA VEGA W-800
SKU:
16006
| Marka | Mamata |
|---|---|
| Typ | Worki wicket, Worki ze zgrzewem bocznym |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 650 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 400 mm |
ELBA TRL 9409
SKU:
1736
| Marka | Elba |
|---|---|
| Typ | Worki z uchem typu flexo-loop |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 700 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 650 mm |
LS Plastic Machinery MBS
SKU:
13003
| Marka | LS Plastic Machinery |
|---|---|
| Typ | Torby typu koszulka – Reklamówki |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 1100 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 800 mm |
Krauss-Maffei 150-700 C2
SKU:
73024
| Marka | Krauss-Maffei |
|---|---|
| Screw Diameter | 50 mm |
| Clamping force (hidden) | |
| Urządzenie | Wtryskarka |
COMMACHINERY
SKU:
11116
| Marka | Commachinery |
|---|---|
| Typ | Worki na rolce |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 1600 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 3000 mm |
