Showing 601–624 of 724 resultsSorted by latest
Mobert Roller 110
SKU:
1163
| Marka | Morbert |
|---|---|
| Typ | Worki na rolce, Worki ze zgrzewem dolnym |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 1100 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 1500 mm |
Wytłaczarka W&H i Kiefel
SKU:
3456
| Marka | Kiefel, Reifenhäuser, Windmöller & Hölscher |
|---|---|
| Die | 300 mm |
| Warstwy | 3 |
| Wydajność | 300 kg/h |
Gamma Meccanica 125 36D
SKU:
60328
| Marka | Gamma Meccanica |
|---|---|
| Screw Diameter | 125 mm |
| Wydajność | 500 kg/h |
| Odgazowanie | Tak |
GUR IS TY 1050
SKU:
12015
| Marka | Gur-is Makina |
|---|---|
| Typ | Worki ze zgrzewem dolnym |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 2500 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 1050 mm |
FAS Draw Tape
SKU:
1155
| Marka | FAS |
|---|---|
| Typ | Worki ze zgrzewem dolnym |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 1100 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 300 mm |
