Showing 481–504 of 724 resultsSorted by latest
Laserowy środek do czyszczenia aniloksów Sitexco JSXL 2200
SKU:
9440
| Marka | SITEXCO |
|---|---|
| Urządzenie | Myjka aniloksów |
Gamma Meccanica GM 160-37D
SKU:
60446
| Marka | Gamma Meccanica |
|---|---|
| Screw Diameter | 160 mm |
| Wydajność | 1000 kg/godz. |
| Odgazowanie | Tak |
Hudson & Sharp 175W-15
SKU:
1601
| Marka | Hudson Sharp |
|---|---|
| Typ | Worki wicket |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 730 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 380 mm |
Plastimac De Bernardi DB 100N SH 9
SKU:
1448
| Marka | De Bernardi, Plastimac |
|---|---|
| Typ | Worki ze zgrzewem bocznym |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 900 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 800 mm |
Rozdrabniacz jednowałowy SRB1400
SKU:
6679
| Marka | SRB |
|---|---|
| Wirnik | Długość 1400 mm x Ø 480 mm |
| Wydajność | 700 kg/h |
| Typ | Jednowałowa |
