Showing 625–648 of 665 resultsSorted by latest
LUNG MENG TPA 800 FCDP
SKU:
1332
| Marka | Lung Meng |
|---|---|
| Typ | Torby typu koszulka – Reklamówki |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 330 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 700 mm |
Prasa belująca Anis Trend ATS 110-75S-9CT-150T
SKU:
6223
| Marka | Anis Trend |
|---|---|
| Urządzenie | Belownica |
| Siła nacisku | 150 ton |
EREMA RGA 120VE HG – SPRZEDANA
SKU:
60208
SGS Memory Pack 1100
SKU:
1328
| Marka | SGS |
|---|---|
| Typ | Torby typu koszulka – Reklamówki, Torby typu koszulka – Reklamówki |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 1050 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 1400 mm |
POLYREX SF85 et GL
SKU:
1719
| Marka | Windmöller & Hölscher |
|---|---|
| Typ | Worki z uchem typu flexo-loop |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 630 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 650 mm |
COEMTER TER-ROLL
SKU:
1103
| Marka | Coemter |
|---|---|
| Typ | Worki ze zgrzewem dolnym |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 900 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 1300 mm |
Taśma ciągnąca LEMO 1100
SKU:
1100
| Marka | Lemo |
|---|---|
| Typ | Worki ze zgrzewem dolnym |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 1100 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 2500 mm |
Krauss-Maffei Berstorff ZE 75A 38D-UTX
SKU:
3501
| Marka | Krauss-Maffei |
|---|---|
| Typ | Wytłaczarka dwuślimakowa |
| Wydajność | 700 kg/h |
LUNG MENG TPA800GP Super wysoka prędkość – Używana maszyna do zgrzewania dolnego worków transportowych
SKU:
1325
| Marka | Lung Meng |
|---|---|
| Typ | Torby typu koszulka – Reklamówki, Torby typu koszulka – Reklamówki |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 330 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 700 mm |
