NGR 105V

Marka
Screw Diameter

105 mm

Wydajność
Odgazowanie
REF 60417
Transport na cały świat
Szybka dostawa
Sustainable
Opłacalność

Maszyna do regranulacji tworzyw sztucznych NGR

Linia do recyklingu plastiku NGR w doskonałym stanie technicznym, można go zobaczyć w produkcji podczas inspekcji maszyny. Materiał, który można przetworzyć: PE, PP Średnica ślimaka: 105 mm Stosunek L/D: L/D 33 Wydajność: Do 500 kg/godz, w zależności od rodzaju materiału i szybkości podawania Odgazownie: Podwójne Zmiana filtra przed odgazowniem: Ciągły filtr pasmowy Zmiana filtra przed Głowicą: Hydrauliczny System dozowania materiału: Ślimak z silosu z falownikiem Wytłaczarka Typu Hopper:
 • Zasobnik grawitacyjny
 • Podajnik siłowy
System granulowania: Cięcie na Głowicy w mgle wodnej Linia do recyklingu plastiku | Osprzęt: Moc: Napięcie: 3 x 400 V + N + Pe Moc zainstalowana: 120 kW Silnik ekstrudera: 90 kW Maszyna do regranulacji tworzyw sztucznych jest w świtnym stanie technicznym.
 • Chciałbym poznać cenę tego urządzenia

Chętnie podamy cenę, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego lub wysłanie wiadomości e-mail i podanie numeru referencyjnego tego urządzenia. 

 • Gdzie znajduje się urządzenie? 

Większość naszych maszyn znajduje się w Europie, ale w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat tej maszyny prosimy o kontakt. 


Transport na całym świecie

Szybsza dostawa

Oszczędzaj pieniądze

Interested in this machine?

Contact us for more details and price.

  Moja firma to: Wysyłamy cotygodniowe aktualizacje maszyn z najlepszymi dostępnymi maszynami i urządzeniami. Dowiedz się jako pierwszy.
  Jestem zainteresowany/a:

  Podobne maszyny

  Przejrzyj naszą bazę dostępnych maszyn

  Kupno maszyn powinno być proste i łatwe

  and with Euro Machinery, it is

  Zajmujemy się handlem wytłaczarkami do folii rozdmuchiwanych i wylewanych, maszynami do recyklingu, granulatorami, rozdrabniaczami, maszynami do produkcji worków, maszynami do fleksodruku, nawijarkami i krajarkami, maszynami do laminowania i innym sprzętem związanym z branżą przetwórstwa elastycznego.

  Stale aktualizujemy naszą bazę danych używanych maszyn do przetwarzania i recyklingu tworzyw sztucznych o najnowsze i najlepsze maszyny pojawiające się na rynku.

  Euro Machinery prowadzi sprzedaż między fabrykami, co oznacza, że większość używanych maszyn wymienionych na naszej stronie internetowej może być sprawdzona podczas produkcji. W ten sposób nasi klienci mogą na własne oczy zobaczyć, skąd pochodzą maszyny, w jakim są stanie i ocenić stan ich konserwacji

  Znajdź swoje urządzenie

  Zapytaj o maszynę

  Uzyskaj informacje

  | Największy sprzedawca maszyn w Europie

  Each sales journey is as unique as the machinery we trade. We pride ourselves on crafting personalized experiences that cater to your specific needs.
  Our commitment revolves around securing the optimal price for you swiftly and seamlessly. Your success is our dedicated team’s priority.
    
  We carefully streamline your machine's data, ensuring it is primed for the sales spotlight. Our dedication extends to investigating transportation, shipping, and logistics, transforming the entire globe into your marketplace through our strategic efforts.