Noel HP Coreless 500/250

Marka

Urządzenie

Szerokość materiału

REF 5713
Transport na cały świat
Szybka dostawa
Sustainable
Opłacalność

Automatyczna Przewijarka do folii stretch

Do bezrdzeniowego nawijania folii stretch

W magazynie Euro Machinery i gotowe do wysyłki. Wyjątkowa okazja dla Automatycznej Przewijarka do folii stretch. Posiadamy również inne maszyny do folii stretch. Marka i model: Noel HP Coreless 500/250 Materiał: Folia stretch Szerokość robocza: 400 – 500 mm Grubość folii: 10 – 50 µ Średnica dużej rolki 600 mm Średnica rdzenia ID rolki Jumbo 76 mm Ø Średnica ID rdzenia gotowej rolki Papier : 50 mm Ø Wewnętrzna średnica gotowych rolek: Do produkcji bezgilzowej: 53 – 83 mm ID Gotowa rolka maks. średnica: 250 mm Prędkość: do 1100 m/min Liczba zmian rolek na minutę. 3 zmiany rolek na minutę Akcesoria:
 • Boczne ramiona do podnoszenia rolki matki z podłogi.
 • Tabela systemu wagi rolek.
 • Maszyna jest przygotowana do modernizacji do wiatru na rdzeniach
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji dotyczących tej maszyny. Maszyna znajduje się w naszym magazynie i jest gotowa do wysyłki.  
 • Chciałbym poznać cenę tego urządzenia

Chętnie podamy cenę, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego lub wysłanie wiadomości e-mail i podanie numeru referencyjnego tego urządzenia. 

 • Gdzie znajduje się urządzenie? 

Większość naszych maszyn znajduje się w Europie, ale w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat tej maszyny prosimy o kontakt. 


Transport na całym świecie

Szybsza dostawa

Oszczędzaj pieniądze

Interested in this machine?

Contact us for more details and price.

  Moja firma to: Wysyłamy cotygodniowe aktualizacje maszyn z najlepszymi dostępnymi maszynami i urządzeniami. Dowiedz się jako pierwszy.
  Jestem zainteresowany/a:

  Podobne maszyny

  Przejrzyj naszą bazę dostępnych maszyn

  Kupno maszyn powinno być proste i łatwe

  and with Euro Machinery, it is

  Zajmujemy się handlem wytłaczarkami do folii rozdmuchiwanych i wylewanych, maszynami do recyklingu, granulatorami, rozdrabniaczami, maszynami do produkcji worków, maszynami do fleksodruku, nawijarkami i krajarkami, maszynami do laminowania i innym sprzętem związanym z branżą przetwórstwa elastycznego.

  Stale aktualizujemy naszą bazę danych używanych maszyn do przetwarzania i recyklingu tworzyw sztucznych o najnowsze i najlepsze maszyny pojawiające się na rynku.

  Euro Machinery prowadzi sprzedaż między fabrykami, co oznacza, że większość używanych maszyn wymienionych na naszej stronie internetowej może być sprawdzona podczas produkcji. W ten sposób nasi klienci mogą na własne oczy zobaczyć, skąd pochodzą maszyny, w jakim są stanie i ocenić stan ich konserwacji

  Znajdź swoje urządzenie

  Zapytaj o maszynę

  Uzyskaj informacje

  | Największy sprzedawca maszyn w Europie

  Each sales journey is as unique as the machinery we trade. We pride ourselves on crafting personalized experiences that cater to your specific needs.
  Our commitment revolves around securing the optimal price for you swiftly and seamlessly. Your success is our dedicated team’s priority.
    
  We carefully streamline your machine's data, ensuring it is primed for the sales spotlight. Our dedication extends to investigating transportation, shipping, and logistics, transforming the entire globe into your marketplace through our strategic efforts.