Showing 289–312 of 724 resultsSorted by latest
LEMO INTERMAT IS1100.3.HT.1600
SKU:
13007
| Typ | Torby typu koszulka – Reklamówki |
|---|---|
| Marka | Lemo |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 600 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 710 mm |
TECNO COATING 2000-S
SKU:
36032
| Marka | Tecno Coating |
|---|---|
| Typ | Folia stretch |
| Warstwy | 3 |
| Szerokość Materiału | 2000 mm |
ELBA SA-V-90
SKU:
1865
| Marka | Elba |
|---|---|
| Typ | 3-stronny worek uszczelniający, Worek próżniowy, Worki pouch |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 450 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 900 mm |
AMUTEC TSA-SHO 1040
SKU:
11126
| Marka | Amutec |
|---|---|
| Typ | Worki na rolce |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | |
| Maks. Długość Wstęgi | 2000 mm |
HEMINGSTONE HM900-BR+C2
SKU:
11125
| Marka | Hemingstone |
|---|---|
| Typ | Różne rodzaje worków na rolce, woreczki na owoce i warzywa, Worki z uszczelnieniem dolnym na rolce |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 850 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 1820 mm |
DOLCI 3 LAYERS
SKU:
36030
| Marka | Dolci |
|---|---|
| Typ | Folia samoprzylepna, Folia stretch |
| Warstwy | 3 |
| Szerokość materiału | 1500 mm |
