Showing 49–72 of 724 resultsSorted by latest
AMUTEC TSA-SHO 1040
SKU:
11151
| Marka | Amutec |
|---|---|
| Typ | Worki na rolce |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 1800 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 2000 mm |
BASFF SHF17002
SKU:
12096
| Marka | BASFF |
|---|---|
| Typ | Worki ze zgrzewem dolnym |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 1700 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 3000 mm |
WINDMOLLER & HOLSCHER OLYMPIA 736
SKU:
40100
| Marka | Windmöller & Hölscher |
|---|---|
| Kolory | 6 |
| Szerokość Druku | 1218 mm |
| Urządzenie | Geared |
HCI FTSC-N6040-3
SKU:
1870
| Marka | HCI |
|---|---|
| Typ | 3-stronny worek uszczelniający, Torby papierowe z płaskim dnem, Torby z zamkiem błyskawicznym i bez, Worki pouch |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 700 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 1200 mm |
AL.MA.C Przewijarka do opakowań
SKU:
5737
| Marka | AL.MA.C |
|---|---|
| Urządzenie | Przewijarka |
| Szerokość materiału | 500 mm |
