Uncategorized

Maszyny do recyklingu plastiku od marki SIKOPLAST

Sikoplast Machine

Wysokiej jakości maszyny do recyklingu plastiku

Euro Machinery promuje maszyny dla branży recyklingu i przetwórstwa elastycznych tworzyw sztucznych. Spotykamy wiele marek wysokiej jakości i widzimy je w pracy. Dzięki temu mamy dobry wgląd w świetne jakościowo marki tj., EREMA, NGR, Starlinger, Tecnova, Gamma Meccanica, Prealpina, SIKOPLAST i wiele innych. Tutaj na naszej stronie chcemy wyróżnić dobre marki, a teraz poznaliśmy lepiej kolejną świetną markę, SIKOPLAST.

SIKOPLAST w Niemczech opracowuje maszyny do recyklingu plastiku. Są one solidnie zbudowane i dostarczają najwyższej jakości granulat. W Euro Machinery mamy do dyspozycji kilka maszyn tej marki i musimy powiedzieć, że sposób, w jaki maszyny są zbudowane pod względem jakości i wszechstronności, robi na nas wrażenie.

To, co pierwsze rzuca się w oczy, gdy patrzy się na maszynę SIKOPLAST, to otwarta, solidna konstrukcja. Taka konstrukcja sprawia, że maszyna jest łatwa w obsłudze i konserwacji.

Maszyny do recyklingu SIKOPLAST

Maszyny do recyklingu SIKOPLAST występują w wielu rozmiarach. W związku z tym firma dostarcza maszyny o wydajności od 30 kg/godz do ponad 1300 kg/godz. Ponadto, maszyny do recyklingu plastiku są modułowe i dlatego mogą być dopasowane do potrzeb producenta. Dlatego maszyny mogą być przydatne zarówno do recyklingu wewnątrz-zakładowego, jak i do materiałów krytycznych. W przypadku bardziej złożonego materiału ekstruder może mieć strefę odgazowania i pompę próżniową. Ponadto filtry topiące i stacje dozujące umożliwiają jeszcze większy upcykling.

Podawanie może odbywać się za pomocą rury zasilającej, przenośnika taśmowego lub rolki wciągającej. Wytłaczarka regeneracyjna posiada silos bunkrowy, który znajduje się na obszarze podającym. Silos pełni rolę bufora i zapewnia stałą przepustowość materiału. Innymi słowy, recykling jest pojedynczym procesem, w którym wytłaczarka jest zasilana rozdrobnionym lub granulowanym materiałem przez silos. Nie występuje termiczne i utleniające wstępne ładowanie materiału zasilającego, a podawanie nie musi być ciągłe.

SIKOPLAST ma konstrukcję modułow umożliwiając tym łatwe dostosowanie do życzeń klientów. SIKOPLAST buduje również systemy mycia tworzyw sztucznych do mocno zabrudzonych odpadów z tworzyw sztucznych. Linie do mycia palstiku firmy SIKOPLAST radzą sobie z wieloma rodzajami tworzyw sztucznych od butelek, folii technicznych i innych materiałów.

Dostępne maszyny SIKOPLAST

Euro Machinery ma do dyspozycji dwie doskonałe maszyny do recyklingu firmy SIKOPLAST. Jedna to recycling extruder, a druga to linia do mycia plastiku. Sprzedawane przez nas maszyny SIKOPLAST są niezwykle zadbane i pochodzą z bardzo czystego środowiska.

Euro Machinery kupuje i sprzedaje wiele różnych marek i maszyn do recyklingu tworzyw sztucznych. Zajmujemy się kupnem i sprzedażą maszyn do recyklingu tworzyw sztucznych najlepszych marek jak EREMA, NGR, Starlinger, Tecnova, Gamma Meccanica, Prealpina oraz marki SIKOPLAST i wiele innych. Skontaktuj się z nami już teraz i pozwól nam znaleźć odpowiednią maszynę do Twoich wymogów produkcyjnych.