OFEM STARK 7/1204-80

Marka
Kolory
Szerokość Materiału
Szerokość Druku
REF 4631
Transport na cały świat
Szybka dostawa
Sustainable
Opłacalność

OFEM STARK 7/1204-80

Używana drukarka fleksograficzna

Euro Machinery kupuje i sprzedaje maszyny do przemysłu przetwórczego tworzyw sztucznych. Jeśli posiadacie Państwo jakąś maszynę na zbyciu, prosimy o kontakt! Niniejsza maszyna drukuje w 4 kolorach, ma elektryczny wciągnik i jest sprzedawana z akcesoriami Ref.: 4631 Liczba kolorów: 4 (4+0) Materiał do nadruku: PE, PP Szerokość druku: 800 mm Szerokość materiału: 820 mm Powtarzalność druku: 300 mm – 1000 mm Prędkość mechaniczna: do 140 m/min Typ poza linią: Nawijarka: Pojedynczy wał jednowałowa Maksymalna średnica rolki.: 800 mm Odwjarka: Odwijak Pojedynczy wał . Maksymalna średnica rolki: 800mm. System suszenia: Elektryczny wciągnik między kolorami i tunelem globalnym Akcesoria: Z rejestrem podłużnym 4 cylindry rastrowe 140 Dostępne przekładnie do cylindrów drukujących: 300, 350, 400, 450, 500, 600, 700, 750, 800 Używana drukarka fleksograficzna jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Można ją zobaczyć w produkcji.
 • Chciałbym poznać cenę tego urządzenia

Chętnie podamy cenę, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego lub wysłanie wiadomości e-mail i podanie numeru referencyjnego tego urządzenia. 

 • Gdzie znajduje się urządzenie? 

Większość naszych maszyn znajduje się w Europie, ale w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat tej maszyny prosimy o kontakt. 


Transport na całym świecie

Szybsza dostawa

Oszczędzaj pieniądze

Interested in this machine?

Contact us for more details and price.

  Moja firma to:

  Wysyłamy cotygodniowe aktualizacje maszyn z najlepszymi dostępnymi maszynami i urządzeniami. Dowiedz się jako pierwszy.

  Jestem zainteresowany/a:  Podobne maszyny

  Przejrzyj naszą bazę dostępnych maszyn

  Kupno maszyn powinno być proste i łatwe

  and with Euro Machinery, it is

  Zajmujemy się handlem wytłaczarkami do folii rozdmuchiwanych i wylewanych, maszynami do recyklingu, granulatorami, rozdrabniaczami, maszynami do produkcji worków, maszynami do fleksodruku, nawijarkami i krajarkami, maszynami do laminowania i innym sprzętem związanym z branżą przetwórstwa elastycznego.

  Stale aktualizujemy naszą bazę danych używanych maszyn do przetwarzania i recyklingu tworzyw sztucznych o najnowsze i najlepsze maszyny pojawiające się na rynku.

  Euro Machinery prowadzi sprzedaż między fabrykami, co oznacza, że większość używanych maszyn wymienionych na naszej stronie internetowej może być sprawdzona podczas produkcji. W ten sposób nasi klienci mogą na własne oczy zobaczyć, skąd pochodzą maszyny, w jakim są stanie i ocenić stan ich konserwacji

  Znajdź swoje urządzenie

  Zapytaj o maszynę

  Uzyskaj informacje

  | Największy sprzedawca maszyn w Europie

  Each sales journey is as unique as the machinery we trade. We pride ourselves on crafting personalized experiences that cater to your specific needs.
  Our commitment revolves around securing the optimal price for you swiftly and seamlessly. Your success is our dedicated team’s priority.
    
  We carefully streamline your machine's data, ensuring it is primed for the sales spotlight. Our dedication extends to investigating transportation, shipping, and logistics, transforming the entire globe into your marketplace through our strategic efforts.