Dreher S26/41VS-Spezial

Marka

Wirnik

Wydajność

REF 63001
Transport na cały świat
Szybka dostawa
Sustainable
Opłacalność

Młyn do tworzyw sztucznych Dreher

Do sprzedania granulator do plastiku. Maszyna o średnicy rotora 260 mm i wydajności do 250 kg/godz. Marka & Model: Dreher S26/41VS-Spezial Materiał, który można przetworzyć: Wszystkie rodzaje tworzyw sztucznych (bez grudek) Wirnik: średnica 260 mm x długość 410 mm Wydajność: Do 250 kg/godz w zależności od rodzaju materiału, dmuchawy i szybkości podawania. Wielkość typu silnika: 7,5 kW Wlot zbiornika: 400 x 400 mm Granulator do plastiku | Skrzynia tnąca:
 • 5 szt. noży rotora
 • 2 szt. noży stojana
 • Zainstalowano fabrycznie nowe noże
Rozmiar sita:
 • 2 ekrany; Otwory 12mm i 20mm
 • Całkowicie nowy ekran 20 mm
Osprzęt i akcesoria:
 • Dmuchawa
 • Cyklon
 • Izolacja akustyczna
Ten młyn do tworzyw sztucznych jest w dobrym stanie technicznym. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
 • Chciałbym poznać cenę tego urządzenia

Chętnie podamy cenę, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego lub wysłanie wiadomości e-mail i podanie numeru referencyjnego tego urządzenia. 

 • Gdzie znajduje się urządzenie? 

Większość naszych maszyn znajduje się w Europie, ale w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat tej maszyny prosimy o kontakt. 


Transport na całym świecie

Szybsza dostawa

Oszczędzaj pieniądze

Interested in this machine?

Contact us for more details and price.

  Moja firma to: Wysyłamy cotygodniowe aktualizacje maszyn z najlepszymi dostępnymi maszynami i urządzeniami. Dowiedz się jako pierwszy.
  Jestem zainteresowany/a:

  Podobne maszyny

  Przejrzyj naszą bazę dostępnych maszyn

  Kupno maszyn powinno być proste i łatwe

  and with Euro Machinery, it is

  Zajmujemy się handlem wytłaczarkami do folii rozdmuchiwanych i wylewanych, maszynami do recyklingu, granulatorami, rozdrabniaczami, maszynami do produkcji worków, maszynami do fleksodruku, nawijarkami i krajarkami, maszynami do laminowania i innym sprzętem związanym z branżą przetwórstwa elastycznego.

  Stale aktualizujemy naszą bazę danych używanych maszyn do przetwarzania i recyklingu tworzyw sztucznych o najnowsze i najlepsze maszyny pojawiające się na rynku.

  Euro Machinery prowadzi sprzedaż między fabrykami, co oznacza, że większość używanych maszyn wymienionych na naszej stronie internetowej może być sprawdzona podczas produkcji. W ten sposób nasi klienci mogą na własne oczy zobaczyć, skąd pochodzą maszyny, w jakim są stanie i ocenić stan ich konserwacji

  Znajdź swoje urządzenie

  Zapytaj o maszynę

  Uzyskaj informacje

  | Największy sprzedawca maszyn w Europie

  Each sales journey is as unique as the machinery we trade. We pride ourselves on crafting personalized experiences that cater to your specific needs.
  Our commitment revolves around securing the optimal price for you swiftly and seamlessly. Your success is our dedicated team’s priority.
    
  We carefully streamline your machine's data, ensuring it is primed for the sales spotlight. Our dedication extends to investigating transportation, shipping, and logistics, transforming the entire globe into your marketplace through our strategic efforts.