HolloWrap Converting

REF 9388
Transport na cały świat
Szybka dostawa
Sustainable
Opłacalność

Używany Makro Perforator do folia stretch

Makroperforacja folii stretch, perforacja na gorąco

Folia z makroperforacją została opracowana ze wzmocnionej matrycy polimerowej ze 100% polietylenu, dzięki czemu jest łatwa do recyklingu i dystrybucji po użyciu, a także jest dostępna do aplikacji ręcznej lub maszynowej. Folia Macro-Perforated pozwala na szybkie chłodzenie i suszenie produktów na paletach. Jest ona tak samo stosowana jak zwykła folia stretch, z dobrą stabilnością obciążenia. Z wytrzymałością retencyjną oferującą dobrą stabilność, folia zapewnia stałą temperaturę, która zapobiega przegrzewaniu się towarów. Zalety:
 • Zapobiega wewnętrznej kondensacji.
 • Pozwala na lepsze chłodzenie.
 • Szybsze zamrażanie.
 • Dobra wentylacja.
 • Idealne dla:
 • Gorących produktów, które muszą unikać kondensacji: piwo, konserwy, żywność pochodzenia zwierzęcego i farmaceutyki.
 • Produkty mrożone, które wymagają szybszego schłodzenia po paletyzacji.
Zakres grubości folii: 12 – 30 mikronów (w zależności od specyfikacji folii) Szerokość rolki: do 508 mm Nawijacz: Podwójny odwijak i nawijarka do produkcji na 2 pasach. System grzewczy: Gazowy Maszyna jest w doskonałym stanie! Szukasz więcej maszyn? Koniecznie sprawdź nasz magazyn
 • Chciałbym poznać cenę tego urządzenia

Chętnie podamy cenę, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego lub wysłanie wiadomości e-mail i podanie numeru referencyjnego tego urządzenia. 

 • Gdzie znajduje się urządzenie? 

Większość naszych maszyn znajduje się w Europie, ale w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat tej maszyny prosimy o kontakt. 


Transport na całym świecie

Szybsza dostawa

Oszczędzaj pieniądze

Interested in this machine?

Contact us for more details and price.

  Moja firma to: Wysyłamy cotygodniowe aktualizacje maszyn z najlepszymi dostępnymi maszynami i urządzeniami. Dowiedz się jako pierwszy.
  Jestem zainteresowany/a:

  Podobne maszyny

  Przejrzyj naszą bazę dostępnych maszyn

  Kupno maszyn powinno być proste i łatwe

  and with Euro Machinery, it is

  Zajmujemy się handlem wytłaczarkami do folii rozdmuchiwanych i wylewanych, maszynami do recyklingu, granulatorami, rozdrabniaczami, maszynami do produkcji worków, maszynami do fleksodruku, nawijarkami i krajarkami, maszynami do laminowania i innym sprzętem związanym z branżą przetwórstwa elastycznego.

  Stale aktualizujemy naszą bazę danych używanych maszyn do przetwarzania i recyklingu tworzyw sztucznych o najnowsze i najlepsze maszyny pojawiające się na rynku.

  Euro Machinery prowadzi sprzedaż między fabrykami, co oznacza, że większość używanych maszyn wymienionych na naszej stronie internetowej może być sprawdzona podczas produkcji. W ten sposób nasi klienci mogą na własne oczy zobaczyć, skąd pochodzą maszyny, w jakim są stanie i ocenić stan ich konserwacji

  Znajdź swoje urządzenie

  Zapytaj o maszynę

  Uzyskaj informacje

  | Największy sprzedawca maszyn w Europie

  Each sales journey is as unique as the machinery we trade. We pride ourselves on crafting personalized experiences that cater to your specific needs.
  Our commitment revolves around securing the optimal price for you swiftly and seamlessly. Your success is our dedicated team’s priority.
    
  We carefully streamline your machine's data, ensuring it is primed for the sales spotlight. Our dedication extends to investigating transportation, shipping, and logistics, transforming the entire globe into your marketplace through our strategic efforts.