FLEXOTRONIC 1540-1200/8

REF 40004
Transport na cały świat
Szybka dostawa
Sustainable
Opłacalność

Drukarka fleksograficzna

Używana flexodrukarka z centralnym cylindrem, dostarczana z wieloma akcesoriami

Przekładnia zębatkowa / Bezzębatkowa: Przekładnia zębatkowa Liczba kolorów: 8 kolorów Materiał do nadruku: PE, PP, OPP, PET, Papier Szerokość druku: maks. 1500 mm Szerokość materiału: 1540 mm Powtarzalność druku: 350 mm – 1200 mm Prędkość mechaniczna: do 300 m/min Odwjarka i nawijanie: Odwjarka:
 • Odwjarka Podwójny
 • Odwijak wieży; bez przerwy
 • Maksymalna średnica rolki: 1000 mm
 • Wały rozszerzające rozprężne: 76–95 mm; 152-171mm
Nawijarka:
 • Podwójny wałek odwijający, hamulec elektromagnetyczny, rolki małużeńskie, taĶczący wałek
 • Maksymalna średnica rolki: 1000 mm
 • Wały rozszerzające rozprężne: 76–95 mm; 152-171mm
Pompy: 8 szt. , Pompy pneumatyczne System suszenia: Suszenie gazowe Ta drukarka posiada również szeroki asortyment różnych akcesoriów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pełną listę specyfikacji! Drukarka jest w doskonałym stanie technicznym i można ją zobaczyć w produkcji pod adresem E-inspekcja
 • Chciałbym poznać cenę tego urządzenia

Chętnie podamy cenę, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego lub wysłanie wiadomości e-mail i podanie numeru referencyjnego tego urządzenia. 

 • Gdzie znajduje się urządzenie? 

Większość naszych maszyn znajduje się w Europie, ale w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat tej maszyny prosimy o kontakt. 


Transport na całym świecie

Szybsza dostawa

Oszczędzaj pieniądze

Interested in this machine?

Contact us for more details and price.

  Moja firma to: Wysyłamy cotygodniowe aktualizacje maszyn z najlepszymi dostępnymi maszynami i urządzeniami. Dowiedz się jako pierwszy.
  Jestem zainteresowany/a:

  Podobne maszyny

  Przejrzyj naszą bazę dostępnych maszyn

  Kupno maszyn powinno być proste i łatwe

  and with Euro Machinery, it is

  Zajmujemy się handlem wytłaczarkami do folii rozdmuchiwanych i wylewanych, maszynami do recyklingu, granulatorami, rozdrabniaczami, maszynami do produkcji worków, maszynami do fleksodruku, nawijarkami i krajarkami, maszynami do laminowania i innym sprzętem związanym z branżą przetwórstwa elastycznego.

  Stale aktualizujemy naszą bazę danych używanych maszyn do przetwarzania i recyklingu tworzyw sztucznych o najnowsze i najlepsze maszyny pojawiające się na rynku.

  Euro Machinery prowadzi sprzedaż między fabrykami, co oznacza, że większość używanych maszyn wymienionych na naszej stronie internetowej może być sprawdzona podczas produkcji. W ten sposób nasi klienci mogą na własne oczy zobaczyć, skąd pochodzą maszyny, w jakim są stanie i ocenić stan ich konserwacji

  Znajdź swoje urządzenie

  Zapytaj o maszynę

  Uzyskaj informacje

  | Największy sprzedawca maszyn w Europie

  Each sales journey is as unique as the machinery we trade. We pride ourselves on crafting personalized experiences that cater to your specific needs.
  Our commitment revolves around securing the optimal price for you swiftly and seamlessly. Your success is our dedicated team’s priority.
    
  We carefully streamline your machine's data, ensuring it is primed for the sales spotlight. Our dedication extends to investigating transportation, shipping, and logistics, transforming the entire globe into your marketplace through our strategic efforts.