Showing 505–528 of 724 resultsSorted by latest
Saldoflex az5800e
SKU:
1387
| Marka | SALDOFLEX |
|---|---|
| Typ | Torby typu koszulka – Reklamówki, Torby typu koszulka – Reklamówki, Worki ze wzmocnionym uchwytem |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 800 mm |
Lung Meng TPR-400-1
SKU:
1197
| Marka | Lung Meng |
|---|---|
| Typ | Worki ze zgrzewem dolnym |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 220 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 450 mm |
ELBA SA 9011 HP
SKU:
1383
| Marka | Elba |
|---|---|
| Typ | Torby typu koszulka – Reklamówki, Torby typu koszulka – Reklamówki |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 1100 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 800 mm |
ELBA SA 90EV 11
SKU:
1385
| Marka | Elba |
|---|---|
| Typ | Torby typu koszulka – Reklamówki, Torby typu koszulka – Reklamówki |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 1100 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 800 mm |
