BASFF SHF17002
SKU:
12096
| Marka | BASFF |
|---|---|
| Typ | Worki ze zgrzewem dolnym |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 1700 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 3000 mm |
WINDMOLLER & HOLSCHER OLYMPIA 736
SKU:
40100
| Marka | Windmöller & Hölscher |
|---|---|
| Kolory | 6 |
| Szerokość Druku | 1218 mm |
| Urządzenie | Geared |
HCI FTSC-N6040-3
SKU:
1870
| Marka | HCI |
|---|---|
| Typ | 3-stronny worek uszczelniający, Torby papierowe z płaskim dnem, Torby z zamkiem błyskawicznym i bez, Worki pouch |
| Maks. Szerokość Zgrzewu | 700 mm |
| Maks. Długość Wstęgi | 1200 mm |
AL.MA.C Przewijarka do opakowań
SKU:
5737
| Marka | AL.MA.C |
|---|---|
| Urządzenie | Przewijarka |
| Szerokość materiału | 500 mm |
Odblokuj starannie dobrane oferty maszyn i najnowsze wiadomości branżowe
Niezależnie od tego, czy chcesz kupić, czy sprzedać używane maszyny, nasze aktualizacje są najlepszym źródłem informacji, które pomogą Ci być na bieżąco. Otrzymuj informacje o najnowszych ofertach, promocjach i porady ekspertów. Zachęcamy również do skontaktowania się z nami i omówienia możliwości zakupu lub sprzedaży konkretnych maszyn.
| | Thank you for Signing Up |
Note: It is our responsibility to protect your privacy and we guarantee that your data will be completely confidential.
