YEJ – Linie do recyklingu

Marka
Screw Diameter

100 mm

Odgazowanie

Tak

REF 60235
Transport na cały świat
Szybka dostawa
Sustainable
Opłacalność

YEJ Linie do recyklingu

Używane YEJ Linie do recyklingu Do przetwarzania PE, PP, i PS. Moża zoabczyć w produkcji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Model marki: YEJ – YDN100 Materiał, który można przetworzyć: PE, PP, PS Średnica ślimaka:  100 mm L/D ratio: 35 L/D Wydajność:  Up to 350 kg/h, W zależności od rodzaju materiału i prędkości podawania Odgazownie: Single degassing Screen changer before degassing:  Tylny podwójny tłok Screen changer before the Die:  Hydraulicznyzny System dozowania materiału:  Conveyor belt Conveyor belt with metal detector Wytłaczarka Typu Hopper: Agglomerator/Cutter Compactor – Extruder combination System granulowania: Cut on Die Air cooled system Osprzęt i akcesoria:
 • Master batch dosing
 • Wanna
 • Water pump
 • Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pełną listę
 • Chciałbym poznać cenę tego urządzenia

Chętnie podamy cenę, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego lub wysłanie wiadomości e-mail i podanie numeru referencyjnego tego urządzenia. 

 • Gdzie znajduje się urządzenie? 

Większość naszych maszyn znajduje się w Europie, ale w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat tej maszyny prosimy o kontakt. 


Transport na całym świecie

Szybsza dostawa

Oszczędzaj pieniądze

Interested in this machine?

Contact us for more details and price.

  Moja firma to: Wysyłamy cotygodniowe aktualizacje maszyn z najlepszymi dostępnymi maszynami i urządzeniami. Dowiedz się jako pierwszy.
  Jestem zainteresowany/a:

  Podobne maszyny

  Przejrzyj naszą bazę dostępnych maszyn

  Kupno maszyn powinno być proste i łatwe

  and with Euro Machinery, it is

  Zajmujemy się handlem wytłaczarkami do folii rozdmuchiwanych i wylewanych, maszynami do recyklingu, granulatorami, rozdrabniaczami, maszynami do produkcji worków, maszynami do fleksodruku, nawijarkami i krajarkami, maszynami do laminowania i innym sprzętem związanym z branżą przetwórstwa elastycznego.

  Stale aktualizujemy naszą bazę danych używanych maszyn do przetwarzania i recyklingu tworzyw sztucznych o najnowsze i najlepsze maszyny pojawiające się na rynku.

  Euro Machinery prowadzi sprzedaż między fabrykami, co oznacza, że większość używanych maszyn wymienionych na naszej stronie internetowej może być sprawdzona podczas produkcji. W ten sposób nasi klienci mogą na własne oczy zobaczyć, skąd pochodzą maszyny, w jakim są stanie i ocenić stan ich konserwacji

  Znajdź swoje urządzenie

  Zapytaj o maszynę

  Uzyskaj informacje

  | Największy sprzedawca maszyn w Europie

  Each sales journey is as unique as the machinery we trade. We pride ourselves on crafting personalized experiences that cater to your specific needs.
  Our commitment revolves around securing the optimal price for you swiftly and seamlessly. Your success is our dedicated team’s priority.
    
  We carefully streamline your machine's data, ensuring it is primed for the sales spotlight. Our dedication extends to investigating transportation, shipping, and logistics, transforming the entire globe into your marketplace through our strategic efforts.