Mobert Victory 130

Marka
Typ
Maks. Szerokość Zgrzewu Maximum sealing width (bag length) of the bag making machine.
Maks. Długość Wstęgi Maximum draw length (bag width) of the bag making machine.
REF 1379
Transport na cały świat
Szybka dostawa
Sustainable
Opłacalność

Wysokiej jakości automat zgrzewający do folii

Maszyna do produkcji worków foliowych wysokiej jakości | Używana maszyna do zgrzewania dolnego reklamówek T-shirt – płaskie torby. Rodzaj produkcji:  worki t-shirt z dolnym zgrzewem Materiał: LDPE Szerokość zgrzewu: Do 1300 mm Długość wstęgi: Od 280 do 5000 mm Liczba linii: 3 Prędkość liniowa: do 120 m/min Automat zgrzewający do folii | Akcesoria:
 • Napęd przewiajarki szerokość o szerokości 1300 mm
 • Kliny
 • Szczelne uszczelnienie
 • Układanie/tabela indeksów
 • I wiele więcej
System napędowy:
 • Terminal interfejsu operatora
 • Kontrola nadruku
Maszyna do produkcji worków foliowych jest w świetnym stanie technicznym! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Nie jest to maszyna do produkcji worków, jakiej szukasz? Mamy dostępne używane maszyny do produkcji toreb z różnych kategorii. Euro Machinery kupuje i sprzedaje maszyny do tworzyw sztucznych od blisko 25-ciu lat, pracujemy na skalę globalną i mamy menedżerów sprzedaży na całym świecie.
 • Chciałbym poznać cenę tego urządzenia

Chętnie podamy cenę, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego lub wysłanie wiadomości e-mail i podanie numeru referencyjnego tego urządzenia. 

 • Gdzie znajduje się urządzenie? 

Większość naszych maszyn znajduje się w Europie, ale w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat tej maszyny prosimy o kontakt. 


Transport na całym świecie

Szybsza dostawa

Oszczędzaj pieniądze

Interested in this machine?

Contact us for more details and price.

  Moja firma to:

  Wysyłamy cotygodniowe aktualizacje maszyn z najlepszymi dostępnymi maszynami i urządzeniami. Dowiedz się jako pierwszy.

  Jestem zainteresowany/a:  Podobne maszyny

  Przejrzyj naszą bazę dostępnych maszyn

  Kupno maszyn powinno być proste i łatwe

  and with Euro Machinery, it is

  Zajmujemy się handlem wytłaczarkami do folii rozdmuchiwanych i wylewanych, maszynami do recyklingu, granulatorami, rozdrabniaczami, maszynami do produkcji worków, maszynami do fleksodruku, nawijarkami i krajarkami, maszynami do laminowania i innym sprzętem związanym z branżą przetwórstwa elastycznego.

  Stale aktualizujemy naszą bazę danych używanych maszyn do przetwarzania i recyklingu tworzyw sztucznych o najnowsze i najlepsze maszyny pojawiające się na rynku.

  Euro Machinery prowadzi sprzedaż między fabrykami, co oznacza, że większość używanych maszyn wymienionych na naszej stronie internetowej może być sprawdzona podczas produkcji. W ten sposób nasi klienci mogą na własne oczy zobaczyć, skąd pochodzą maszyny, w jakim są stanie i ocenić stan ich konserwacji

  Znajdź swoje urządzenie

  Zapytaj o maszynę

  Uzyskaj informacje

  | Największy sprzedawca maszyn w Europie

  Each sales journey is as unique as the machinery we trade. We pride ourselves on crafting personalized experiences that cater to your specific needs.
  Our commitment revolves around securing the optimal price for you swiftly and seamlessly. Your success is our dedicated team’s priority.
    
  We carefully streamline your machine's data, ensuring it is primed for the sales spotlight. Our dedication extends to investigating transportation, shipping, and logistics, transforming the entire globe into your marketplace through our strategic efforts.