Blending Plant for Nonwoven

REF 78001
Transport na cały świat
Szybka dostawa
Sustainable
Opłacalność

Maszyna do mieszania włókien

Maszyna do produkcji włókien | Mieszalnia jest częścią linii do igłowania. Skontaktuj się z regionalnym kierownikiem sprzedaży, aby uzyskać więcej informacji. Opis:
 • ROLANDO BALEOPENER, model RU3-2900, Szerokość robocza 2500 mm.
 • ROLANDO SHAKER, model RI 2-2500.
 • ROLANDO WIERZBA GREBLOWANA, RB4-1600, Szerokość robocza 1600 mm. W komplecie z podajnikiem Hooper.
 • STACJA OLEJU OMMI, model ROTOIL-180. Wyposażony w grzałki do podgrzewania emulsji. Nadaje się do nakładania środków antystatycznych na materiał włóknisty.
 • CYKLON do oddzielania materiałów rzędowych podczas mieszania Komory różnych typów
 • 2 szt. OMMI BLENDER EMPTIER, model ОМ-75, Wyposażony w rurę teleskopową.
 • 4 szt. POMIESZCZENIA, pracujące po 3000 mm każda, długość każdego pomieszczenia – 16000 mm
Maszyna do mieszania włókien  jest w dobrym stanie technicznym i można ją zobaczyć podczas pracy. Skontaktuj się z nami, aby zaplanować inspekcję. Euro Machinery posiada różnorodne maszyny do przetwarzania i produkcji materiałów z włóknin oraz elastycznych tworzyw sztucznych.
 • Chciałbym poznać cenę tego urządzenia

Chętnie podamy cenę, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego lub wysłanie wiadomości e-mail i podanie numeru referencyjnego tego urządzenia. 

 • Gdzie znajduje się urządzenie? 

Większość naszych maszyn znajduje się w Europie, ale w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat tej maszyny prosimy o kontakt. 


Transport na całym świecie

Szybsza dostawa

Oszczędzaj pieniądze

Interested in this machine?

Contact us for more details and price.

  Moja firma to: Wysyłamy cotygodniowe aktualizacje maszyn z najlepszymi dostępnymi maszynami i urządzeniami. Dowiedz się jako pierwszy.
  Jestem zainteresowany/a:

  Podobne maszyny

  Przejrzyj naszą bazę dostępnych maszyn

  Kupno maszyn powinno być proste i łatwe

  and with Euro Machinery, it is

  Zajmujemy się handlem wytłaczarkami do folii rozdmuchiwanych i wylewanych, maszynami do recyklingu, granulatorami, rozdrabniaczami, maszynami do produkcji worków, maszynami do fleksodruku, nawijarkami i krajarkami, maszynami do laminowania i innym sprzętem związanym z branżą przetwórstwa elastycznego.

  Stale aktualizujemy naszą bazę danych używanych maszyn do przetwarzania i recyklingu tworzyw sztucznych o najnowsze i najlepsze maszyny pojawiające się na rynku.

  Euro Machinery prowadzi sprzedaż między fabrykami, co oznacza, że większość używanych maszyn wymienionych na naszej stronie internetowej może być sprawdzona podczas produkcji. W ten sposób nasi klienci mogą na własne oczy zobaczyć, skąd pochodzą maszyny, w jakim są stanie i ocenić stan ich konserwacji

  Znajdź swoje urządzenie

  Zapytaj o maszynę

  Uzyskaj informacje

  | Największy sprzedawca maszyn w Europie

  Each sales journey is as unique as the machinery we trade. We pride ourselves on crafting personalized experiences that cater to your specific needs.
  Our commitment revolves around securing the optimal price for you swiftly and seamlessly. Your success is our dedicated team’s priority.
    
  We carefully streamline your machine's data, ensuring it is primed for the sales spotlight. Our dedication extends to investigating transportation, shipping, and logistics, transforming the entire globe into your marketplace through our strategic efforts.