LEMO Intermat 850 TU

Marka

Typ

Maks. Szerokość Zgrzewu Maximum sealing width (bag length) of the bag making machine.

Maks. Długość Wstęgi Maximum draw length (bag width) of the bag making machine.

REF 1714
Transport na cały świat
Szybka dostawa
Sustainable
Opłacalność

LEMO Intermat 850 TU – Maszyny do produkcji woreczków flexo-loop

Typ produkcji: Inne – opisać Torby typu flexo
Materiał, który można przetworzyć: LDPE, HDPE, + recycled extracts
Szerokość zgrzewu: 1200 mm
Długość (długość worka): Min 250 mm – max 700 mm
Prędkość liniowa: 90 m/min
Torby na min .: 120
System napędowy: Sterowane PLC Terminal interfejsu operatora Servo napędzany silnikiem
Osprzęt i akcesoria Napęd unoszący szerokość 1600 mm Dołączono klamerki Wkładanie uchwytu Uszczelnienie wzdłużne wstępny zgrzew Uchwyt wycięcia Rolka Bananowa Fotokomórka do folii drukowanej Automatic one-step conveyor – index conveyor G-składana jednostka Stacja składana w kształcie litery V Antystatyczne pręt
W dobrym stanie. Może być zobaczyć w produkcji.
 • Chciałbym poznać cenę tego urządzenia

Chętnie podamy cenę, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego lub wysłanie wiadomości e-mail i podanie numeru referencyjnego tego urządzenia. 

 • Gdzie znajduje się urządzenie? 

Większość naszych maszyn znajduje się w Europie, ale w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat tej maszyny prosimy o kontakt. 


Transport na całym świecie

Szybsza dostawa

Oszczędzaj pieniądze

Interested in this machine?

Contact us for more details and price.

  Moja firma to: Wysyłamy cotygodniowe aktualizacje maszyn z najlepszymi dostępnymi maszynami i urządzeniami. Dowiedz się jako pierwszy.
  Jestem zainteresowany/a:

  Podobne maszyny

  Przejrzyj naszą bazę dostępnych maszyn

  Kupno maszyn powinno być proste i łatwe

  and with Euro Machinery, it is

  Zajmujemy się handlem wytłaczarkami do folii rozdmuchiwanych i wylewanych, maszynami do recyklingu, granulatorami, rozdrabniaczami, maszynami do produkcji worków, maszynami do fleksodruku, nawijarkami i krajarkami, maszynami do laminowania i innym sprzętem związanym z branżą przetwórstwa elastycznego.

  Stale aktualizujemy naszą bazę danych używanych maszyn do przetwarzania i recyklingu tworzyw sztucznych o najnowsze i najlepsze maszyny pojawiające się na rynku.

  Euro Machinery prowadzi sprzedaż między fabrykami, co oznacza, że większość używanych maszyn wymienionych na naszej stronie internetowej może być sprawdzona podczas produkcji. W ten sposób nasi klienci mogą na własne oczy zobaczyć, skąd pochodzą maszyny, w jakim są stanie i ocenić stan ich konserwacji

  Znajdź swoje urządzenie

  Zapytaj o maszynę

  Uzyskaj informacje

  | Największy sprzedawca maszyn w Europie

  Each sales journey is as unique as the machinery we trade. We pride ourselves on crafting personalized experiences that cater to your specific needs.
  Our commitment revolves around securing the optimal price for you swiftly and seamlessly. Your success is our dedicated team’s priority.
    
  We carefully streamline your machine's data, ensuring it is primed for the sales spotlight. Our dedication extends to investigating transportation, shipping, and logistics, transforming the entire globe into your marketplace through our strategic efforts.