EREMA 1500 TVE-DD

Marka
Screw Diameter

120 mm

Wydajność

800 kg/godz.

Odgazowanie

Tak

REF 60377
Transport na cały świat
Szybka dostawa
Sustainable
Opłacalność

Maszyna do granulacji plastiku

Maszyny do recyklingu tworzyw sztucznych od EREMA recycling to jedne z najpopularniejszych maszyn do recyklingu. Sprzedam maszynę do recyklingu tworzyw sztucznych! Do 800 kg/godz z podwójnym odgazowaniem oraz przenośnikiem taśmowym z wykrywaczem metali! Marka i Model: EREMA 1500 TVE-DD Materiał, który można przetworzyć: PE, PP, PS, ABS, LDPE, HDPE, MDPE Średnica ślimaka: 120 mm Wydajność: do 800 kg/godz, w zależności od rodzaju materiału i szybkości podawania. Odgazownie: Podwójnie Zmiana filtra: 4-tłokowy zmieniacz sit SW8/179RTF Używana maszyna EREMA recycling na sprzedaż z:
 • Wanną
 • Wirówką
 • Dmuchawą
 • Cyklonem
 • i inne.
System dozowania materiału: Taśma/Podajnik z wykrywaczem metali Wytłaczarka Typu Hopper: Aglomerator/Cutter Compactor – kombinacja ekstrudera System granulowania: Granulacja na gorąco na Głowicy – system obiegu System kół wodnych Moc:
 • Napięcie: 3 x 400 V + N + Pe
 • Silnik wytłaczarki: 200 kW
 • Silnik Zagęszczarka tnącej: 160 kW
Maszyna do granulacji plastiku marki Erema jest w świetnym stanie technicznym. Aby uzyskać więcej informacji o tej maszynie, skontaktuj się z naszym Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży. EREMA jako firma buduje najwyższej jakości maszyny do recyklingu tworzyw sztucznych. Maszyny EREMA są zbudowane z myślą o trwałości i dlatego te linie do repeletyzacji nadal zapewniają doskonałą wydajność nowym właścicielom. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na e-inspekcję.
 • Chciałbym poznać cenę tego urządzenia

Chętnie podamy cenę, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego lub wysłanie wiadomości e-mail i podanie numeru referencyjnego tego urządzenia. 

 • Gdzie znajduje się urządzenie? 

Większość naszych maszyn znajduje się w Europie, ale w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat tej maszyny prosimy o kontakt. 


Transport na całym świecie

Szybsza dostawa

Oszczędzaj pieniądze

Interested in this machine?

Contact us for more details and price.

  Moja firma to:

  Wysyłamy cotygodniowe aktualizacje maszyn z najlepszymi dostępnymi maszynami i urządzeniami. Dowiedz się jako pierwszy.

  Jestem zainteresowany/a:  Podobne maszyny

  Przejrzyj naszą bazę dostępnych maszyn

  Kupno maszyn powinno być proste i łatwe

  and with Euro Machinery, it is

  Zajmujemy się handlem wytłaczarkami do folii rozdmuchiwanych i wylewanych, maszynami do recyklingu, granulatorami, rozdrabniaczami, maszynami do produkcji worków, maszynami do fleksodruku, nawijarkami i krajarkami, maszynami do laminowania i innym sprzętem związanym z branżą przetwórstwa elastycznego.

  Stale aktualizujemy naszą bazę danych używanych maszyn do przetwarzania i recyklingu tworzyw sztucznych o najnowsze i najlepsze maszyny pojawiające się na rynku.

  Euro Machinery prowadzi sprzedaż między fabrykami, co oznacza, że większość używanych maszyn wymienionych na naszej stronie internetowej może być sprawdzona podczas produkcji. W ten sposób nasi klienci mogą na własne oczy zobaczyć, skąd pochodzą maszyny, w jakim są stanie i ocenić stan ich konserwacji

  Znajdź swoje urządzenie

  Zapytaj o maszynę

  Uzyskaj informacje

  | Największy sprzedawca maszyn w Europie

  Each sales journey is as unique as the machinery we trade. We pride ourselves on crafting personalized experiences that cater to your specific needs.
  Our commitment revolves around securing the optimal price for you swiftly and seamlessly. Your success is our dedicated team’s priority.
    
  We carefully streamline your machine's data, ensuring it is primed for the sales spotlight. Our dedication extends to investigating transportation, shipping, and logistics, transforming the entire globe into your marketplace through our strategic efforts.