EREMA 1310 TVE PLUS

Marka

Screw Diameter

100 mm

Wydajność

800 kg/godz.

Odgazowanie

Tak

REF 60418
Transport na cały świat
Szybka dostawa
Sustainable
Opłacalność

Linia do regranulacji plastiku Erema

Linia do regranulacji tworzyw sztucznych marki EREMA można zobaczyć podczas inspekcji. Marka i Model: EREMA 1310 TVE PLUS Materiał, który można przetworzyć: PE, PP, PA, PS, ABS, PLA, LDPE, HDPE, BOPP, BOPA, BOPET, LLDPE, … Średnica ślimaka: 100 mm Stosunek L/D: 46,15 L/D Wydajność: Do 800 kg/godz, w zależności od rodzaju materiału i szybkości podawania. Odgazownie: Podwójne Zmiana filtra przed odgazowniem: Tylny podwójny tłok zmieniacz sit SW/RTF… Zmiana filtra przed Głowicą: Perforowany filtr ciągły z blachy laserowej Maszyna do regranulacji | Osprzęt: System dozowania materiału:
 • Taśma/Podajnik z wykrywaczem metalu
 • Podawanie Ślimak z silosu
 • Podajnik rolek
Wytłaczarka Typu Hopper:
 • Aglomerator/Cutter Compactor – Kombinacja wytłaczarki
 • Połączenie rozdrabniacza i ekstrudera
Moc:
 • Napięcie: 3 x 400 V + prąd przemienny + Pe
 • Zainstalowana moc: 357 kW
System granulowania:
 • Granulator do cięcia na gorąco HG
 • Przesiewacz do odwadniania pelletu GS
 • Przesiewacz odśrodkowy Pel Pellet GZ
Linia do regranulacji marki EREMA z wieloma przystawkami i akcesoriami, w doskonałym stanie. Można ją zobaczyć podczas inspekcji
 • Chciałbym poznać cenę tego urządzenia

Chętnie podamy cenę, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego lub wysłanie wiadomości e-mail i podanie numeru referencyjnego tego urządzenia. 

 • Gdzie znajduje się urządzenie? 

Większość naszych maszyn znajduje się w Europie, ale w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat tej maszyny prosimy o kontakt. 


Transport na całym świecie

Szybsza dostawa

Oszczędzaj pieniądze

Interested in this machine?

Contact us for more details and price.

  Moja firma to:

  Wysyłamy cotygodniowe aktualizacje maszyn z najlepszymi dostępnymi maszynami i urządzeniami. Dowiedz się jako pierwszy.

  Jestem zainteresowany/a:  Podobne maszyny

  Przejrzyj naszą bazę dostępnych maszyn

  Kupno maszyn powinno być proste i łatwe

  and with Euro Machinery, it is

  Zajmujemy się handlem wytłaczarkami do folii rozdmuchiwanych i wylewanych, maszynami do recyklingu, granulatorami, rozdrabniaczami, maszynami do produkcji worków, maszynami do fleksodruku, nawijarkami i krajarkami, maszynami do laminowania i innym sprzętem związanym z branżą przetwórstwa elastycznego.

  Stale aktualizujemy naszą bazę danych używanych maszyn do przetwarzania i recyklingu tworzyw sztucznych o najnowsze i najlepsze maszyny pojawiające się na rynku.

  Euro Machinery prowadzi sprzedaż między fabrykami, co oznacza, że większość używanych maszyn wymienionych na naszej stronie internetowej może być sprawdzona podczas produkcji. W ten sposób nasi klienci mogą na własne oczy zobaczyć, skąd pochodzą maszyny, w jakim są stanie i ocenić stan ich konserwacji

  Znajdź swoje urządzenie

  Zapytaj o maszynę

  Uzyskaj informacje

  | Największy sprzedawca maszyn w Europie

  Each sales journey is as unique as the machinery we trade. We pride ourselves on crafting personalized experiences that cater to your specific needs.
  Our commitment revolves around securing the optimal price for you swiftly and seamlessly. Your success is our dedicated team’s priority.
    
  We carefully streamline your machine's data, ensuring it is primed for the sales spotlight. Our dedication extends to investigating transportation, shipping, and logistics, transforming the entire globe into your marketplace through our strategic efforts.